štvrtok, októbra 05, 2006

Lenivosť, lenivosť, lenivosť

Hey, wazzzup? :)

Tak presne toto ma napadne, keď sa povie lenivosť. Reklama ako vyšitá pre 80% amíkov!!
http://www.youtube.com/watch?v=XTByG84lKKA

Zatiaľ pa a držte palce, nech sa dostanem na pár dní do Toronta. Čaff

Žiadne komentáre: