Quebec City&Whale Watching
Ahoy všetci,
Ako sa máte? Verím, že ste všetci v absolútnej (alebo aspoň relatívnej pohode). Cez víkend som bol loviť veľryby a japonky ;). Fotky nájdete tu. Po víkende 10.10. Vám dúfam pošlem Toronto a Niagara Falls.
Tak zatiaľ sa majte. Filip

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára