utorok, septembra 05, 2006

Galéria, Montreal Photo Rally

Ahoj,

3.9. sme mali menšiu prechádzku po Montreali so št. organizáciou CISA. Dokumentáciu nájdete tu. Ja osobne sa však viac teším na fotky z Quebecu z Whale Watchingu :). Dúfam, že nejakú tu whale aj naozaj cvaknem :).

Zatiaľ čavte.

Žiadne komentáre: