Galéria, Montreal Photo Rally
Ahoj,
3.9. sme mali menšiu prechádzku po Montreali so št. organizáciou CISA. Dokumentáciu nájdete tu. Ja osobne sa však viac teším na fotky z Quebecu z Whale Watchingu :). Dúfam, že nejakú tu whale aj naozaj cvaknem :).
Zatiaľ čavte.

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára