piatok, septembra 01, 2006

Galéria, Montreal 31.8.2006

Ahoj všetci verní aj občasní čitatelia,

verím, že ste spokojný s novou verziou blogu. Hoci mi tento blog dáva viac možností si ho prispôsobiť, stále mi chýba nejaká poriadna fotogaléria, tak som urobil definitívne riešenie a link nájdete nižšie. Zverejnil som čo najviac fotiek, bez cenzúry :). Pri niektorých preto nie sú komentáre, ale myslím, že to k ním ani netreba. Postupne to snáď vylepším ... ak na to bude dostatok času ;).

Na fotogalériu som využil nekomerčné riešenie pomocou open-source nástroja. Album nie je tak hrozne príťažlivý, ale myslím, že poslúži veľmi dobre. Osobne sa prikláňam k tejto verzii zverejňovania fotiek, bude to asi jednoduchšie a bez zbytočných komerčných okien a pod. Fotečky z Montrealu, 31.8.2006, nájdete tu.

Komentujte veškosť fotiek, prehľadnosť a pod. ... aby som mal čo zlepšovať.

Zatiaľ ahoj a pozdravujte ...

p.s.: typ pre tých s malým displejom, ako ja :) Ak v FF a v IE použijete mód zobraziť na celú obrazovku, tak vám ta geléria sadne presne do okna:).





Žiadne komentáre: