piatok, septembra 01, 2006

Prečo

Pýtate sa, prečo si Filip zriadil svoj vlastný blog a čo je tu možné nájsť? Kliknite si na tento článok a nájdete odpoveď :).

Dôvodov, prečo trávim čas písaním svojho blogu je niekoľko a z nich vyplývajú aj témy článkov, ktoré sa tu objavia. Nemajte strach, nie je to pokus o prebudenie môjho žuranlistického ducha (ktorého prevdepodobne ČVUT dokonale vyhnal z môjho tela - nič proti technike).

1. Odľahčím tým emailovú schránku všetkým v mojom zozname a tak si o mojom pobyte budete môcť prečítať kedykoľvek sa Vám bude chcieť a ja budem písať len raz :). Avšak, nieže teraz so mnou prerušíte ICQ kontakt! :).
2. Blog je verejný, tak ak sa dostanem k popisu vízových povinností a všetkýh možných nástrah a neduhov kanadských úradov a pod., tak možno niekomu pomôžem. (minimálne oddeleniu zahraničných stykov ČVUT).
3. Je mojou povinnosťou voči ČVUT napísať na konci pobytu záverečnú správu z pobytu a toto je skvelá možnosť, ako si všetko zapísať a zapamätať.
4. Ak sa ma raz deti spýtajú, ako bolo v Kanade, a ja už budem starý a senilný, dám im webovú adresu. Dodávam, že som za každú konštruktívnu kritiku a vďačný za všetky komentáre. P.s.: na ebay poctivo sledujem aukciu svojho foťáčiku a už sa teším, kedy Vám pošlem nejaké fotečky. Ak to vydrží na 20$, tak budem ebay milovať :).

Zatiaľ čaffko a veľa šťastia, kdekoľvek na svete sa práve nachádzate.

Žiadne komentáre: